• 18 lipca, 2024 12:09 pm

  Mecz Getafe z Celtą Vigo

  paź 25, 2021

  Poniedziałek z La Ligą wydaje się być ciekawy. Przed nami mecz Getafe z Celtą Vigo. Gospodarze zajmują w lidze ostatnie miejsce, co może zwiastować nam w tym spotkaniu wiele bramek. Czy jednak Getafe jest kompletnie bez szans? Sprawdźmy sami!

  Drużyna Getafe z pewnością nie podchodzi w dzisiejszym dniu w pełni radośnie do swojego spotkania. Problemy defensywne Getafe są bowiem widoczne gołym okiem. Co prawda sytuacja poprawia się, ponieważ Getafe w dwóch ostatnich spotkaniach udało się zremisować, jednak dziś nie będzie o to tak łatwo.

  Drużyna Celty Vigo gra natomiast radosny i dynamiczny futbol. Pomimo niezbyt wysokiego miejsca w lidze, radzą sobie oni dość przystępnie. Co wiećej, ich topowy strzelec Iago Aspas tylko czeka na takie potyczki jak te, które dziś będzie miał okazję toczyć na boisku Getafe.

  Sprawdźmy co mówią legalni bukmacherzy

  Pomimo wyższej lokaty, Celta Vigo wcale nie jest faworytem tego spotkania. Co ciekawe, obie drużyny nie są stawiane w roli faworyta. Pod adresem internetowym https://legalni-bukmacherzy.pl/bukmacherzy-bez-dowodu/ znajdziemy oferty legalnych bukmacherów, u których możemy obstawiać dzisiejsze spotkania.

  Pamiętajmy, obstawianie jest dla osób pełnoletnich i możliwe tylko u legalnych bukmacherów!