• 30 maja, 2024 1:00 am

Jakie panele dobrze sprawdzą się przy podłodze w jodełkę?

lut 11, 2020

Podłoga w charakterystyczny wzór „jodełki” cechuje się eleganckim i ponadczasowym wyglądem. Dawniej, taki parkiet wymagał jednak czasochłonnego i trudnego montażu. Aktualnie, świetną alternatywą dla klejonych klepek są funkcjonalne panele podłogowe w jodełkę. Takie rozwiązanie proponuje nam niemiecka firma Parador.

Kolekcja Trendtime 3 została zaprojektowana z myślą o klientach marzących o podłodze w jodełkę, która nie wymaga trudnego montażu. Panele łączymy prostopadle na specjalne zatrzaski. Są one większe od klepek, dzięki czemu, możemy je położyć szybki i sprawnie. Firma Parador oferuje panele dębowe dostępne w sześciu różnych odcieniach. Produkt ten jest adresowany do wnętrz klasycznych lub skandynawskich stawiających na elegancki wygląd.

Rozwiązanie zyskuje w ostatnim czasie coraz większe zainteresowanie. Jodełka z paneli podłogowych to obecnie jeden z najpopularniejszych wzorów proponowanych nam przez uznanych specjalistów w dziedzinie wykończenia wnętrz. Decydując się na panele firmy Parador zyskujemy gwarancję wysokiej jakości wykonania oraz dużej wytrzymałości użytkownej.